al. krakowska 89, 02-180 Warszawa

Ile kosztuje tydzień parkingu na lotnisku Chopina?

Cennik parkingu Lotnisko Chopina – co to jest i gdzie go znaleźć?

Cennik parkingu to tabela opłat, która informuje o kosztach parkowania na różnych parkingach na lotnisku Chopina. Oficjalne parkingi lotniskowe są dostępne dla podróżnych i kierowców, którzy chcą zaparkować swoje pojazdy podczas pobytu na terenie portu lotniczego. Na lotnisku Chopina są parkingi: P1, P2, P3, P4, P5, P6, P8, P9, P13, P16, P20, P21, P31, P32, P33, P34, P42, P43, P44, Vip, Taxi, Komfort, Premium.

Aktualny Cennik i Regulamin Korzystania z Parkingów na Lotnisku Chopina można znaleźć na stronie lotniska lub bezpośrednio na miejscu. Cennik parkingu na lotnisku Chopina obejmuje różnorodne opcje, od krótkoterminowych, po długoterminowe. Ceny różnią się w zależności od wybranego parkingu oraz długości pobytu. Trzeba jednak mieć na uwadze fakt, że cennik parkingów jest co jakiś czas aktualizowany, dlatego warto go sprawdzać bezpośrednio przed wylotem z Warszawy. 

Cena za parking na lotnisku Chopina w 2024 roku

Ile zapłacę za tygodniowy parking na lotnisku Chopina? W 2024 roku ceny parkingów na lotnisku Chopina kształtują się następująco:

 • Parking Komfort – 740 zł,
 • Parking P1/P2 – 580 zł,
 • Parking Valet – 630 zł,
 • Parking P3 – 520 zł,
 • Parking P4 – 380 zł,
 • Parking P47 – 440 zł,
 • Parking P44 – 310 zł,
 • Parking P42 – 310 zł.

Koszt tygodnia parkingu na lotnisku Chopina

Koszt tygodniowego parkowania na lotnisku Chopina zależy od wybranego parkingu. Jak widać, koszt tygodnia parkingu na oficjalnych parkingach lotniskowych może wynieść od 310 do 740 złotych. Który parking na lotnisku Chopina oferuje najniższe ceny za tydzień? Najniższe ceny za tydzień parkowania oferują Parkingi: P44 i P42. 

Koszt tygodnia parkingu na lotnisku Chopina to dość wysokie opłaty, zwłaszcza dla osób wyjeżdżających na dłuższy czas. Z tego właśnie powodu, przed podjęciem decyzji o wyborze oficjalnego parkingu na lotnisku, warto również rozważyć alternatywne opcje. Choć parking na terenie lotniska może być wygodny, istnieją tańsze parkingi w pobliżu, które oferują podobne udogodnienia. 

Najlepsze oferty na tygodniowy parking przy Lotnisku Chopina

Jeśli planujesz lot samolotem z Warszawy i szukasz ekonomicznej opcji parkowania przy Lotnisku Chopina, warto rozważyć ofertę najtańszy parking lotnisko Chopina Global Car Wash.

Darmowy parking lotnisko Chopina Global Car Wash, znajduje się zaledwie 5 km od lotniska Chopina, a oferuje znacznie niższe ceny za tygodniowy parking. Co  więcej, korzystanie z ręcznej myjni samochodowej zapewnia dodatkowe oszczędności!

Parking przy lotnisku Chopina Global Car Wash oferuje atrakcyjne stawki za długoterminowy parking przy Lotnisku Chopina, a jeśli skorzystasz z oferty usług myjni samochodowej – otrzymasz 7 dni parkingu za darmo! To doskonała okazja, aby zadbać o czystość swojego samochodu i jednocześnie nie płacić za tygodniowy parking w Warszawie! Możesz zaoszczędzić pieniądze bez rezygnacji z wygody i bezpieczeństwa!

Parking długoterminowy przy Lotnisku Chopina – Global Car Wash

Parking długoterminowy przy Lotnisku Chopina jest możliwy na prywatnym, dozorowanym terenie należącym do firmy Global Car Wash Warszawa. Global Car Wash to ręczna myjnia z siedzibą tuż obok Lotniska Chopina, zlokalizowana pod adresem – Włochy Aleja Krakowska 89, vis a vis wypożyczalni samochodów luksusowych.

Global Car Wash oferuje bezpieczne i wygodne miejsce do parkowania przy lotnisku Chopina, elastyczne opcje cenowe, oraz następujące usługi i udogodnienia:

 • Bezpłatny transfer busem na lotnisko Chopina w obie strony,
 • Parking czynny 24/7, również w święta,
 • Monitorowany system ochrony gwarantujący bezpieczeństwo pojazdów,
 • Możliwość rezerwacji miejsc parkingowych z wyprzedzeniem,
 • Specjalna oferta – 7 dni parkingu gratis przy korzystaniu z myjni samochodowej.

Rezerwacja tygodniowego parkingu przy Lotnisku Chopina

Planujesz podróż z Lotniska Chopina i potrzebujesz długoterminowego parkingu w Warszawie? Zarezerwuj miejsce dla Twojego samochodu już dziś na i ciesz się spokojną podróżą bez obciążania swojego budżetu!

FAQs:

Ile kosztuje tydzień parkowania na lotnisku Chopina?

Ceny za tygodniowy parking wahają się od 310 zł do 740 zł, w zależności od wybranego parkingu.

Jakie są ceny za tygodniowy parking na lotnisku Chopina?

Najtańsze opcje zaczynają się od 310 zł za tydzień (Parking P44, P42), a najdroższe sięgają 740 zł (Parking Komfort).

Czy są zniżki na tygodniowy parking przy Lotnisku Chopina?

Tak, wiele parkingów oferuje promocje i zniżki, zwłaszcza przy rezerwacji online. Global Car Wash ma specjalną ofertę – 7 dni parkingu gratis przy korzystaniu z myjni samochodowej.

Gdzie zaparkować przy lotnisku Chopina?

Global Car Wash to najlepszy parking przy lotnisku Chopina i doskonała opcja na długoterminowe parkowanie w Warszawie! Konkurencyjne ceny, wysoka jakość usług oraz bezpłatny parking przy skorzystaniu z usług myjni. Dzięki ofercie Global Car Wash podróżowanie własnym samochodem na lotnisko Chopina staje się znacznie tańsze, prostsze i bardziej komfortowe!

Zarezerwuj