al. krakowska 89, 02-180 Warszawa

Jak wjechać na parking Kiss&Fly na lotnisku Chopina w Warszawie?

Parking Kiss&Fly na lotnisku Chopina – co to?

Parking Kiss&Fly to specjalna strefa krótkiego postoju zlokalizowana tuż przed terminalem. Umożliwia ona szybkie zatrzymanie się samochodem, aby wysadzić lub odebrać pasażerów wraz z ich bagażami. Jest to wygodna opcja dla kierowców, którzy nie chcą wjeżdżać na płatne parkingi lotniskowe.

Mapa dojazdu na parking Kiss&Fly Lotnisko Chopina

Mapa dojazdu na parking Kiss&Fly Lotnisko Chopina jest dostępna na oficjalnej stronie internetowej lotniska. Znajdują się tam również zasady korzystania z Parkingu Kiss&Fly oraz aktualny cennik.

Jak wjechać na parking Kiss&Fly na lotnisku Chopina?

Aby dojechać do Lotniska Chopina samochodem i wjechać do strefy Kiss&Fly, postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami:

 • Kieruj się na ulicę Żwirki i Wigury, która prowadzi bezpośrednio do lotniska.
 • Po dotarciu do lotniska, kieruj się w stronę Terminala A. Strefa Kiss&Fly znajduje się na jezdni przed halą odlotów, bezpośrednio przed budynkiem.
 • Strefa Kiss&Fly jest specjalnie oznakowana. Wjedź na ten wyznaczony obszar przed halą odlotów.
 • Przy wjeździe do strefy pobierz bilet parkingowy.

Jak korzystać z parkingu Kiss&Fly przy Lotnisku Chopina?

Korzystanie z parkingu Kiss&Fly na lotnisku Chopina jest bardzo proste. Po wjechaniu na teren tego parkingu, można zatrzymać się samochodem na krótki czas, aby wysadzić lub odebrać podróżnych.

Należy pamiętać, że:

 • Pojazdy można zatrzymać wyłącznie na wyznaczonych miejscach postojowych, za wyjątkiem miejsc zarezerwowanych i odpowiednio oznakowanych.
 • Zabronione jest pozostawianie aut bez nadzoru kierującego. Kierowca nie może wysiąść i oddalić się od samochodu.

Czy parkowanie na Kiss&Fly w Warszawie jest darmowe?

Parkowanie pojazdu na Parkingu Kiss&Fly lotnisko Chopina do 7 minut jest bezpłatne. Parkowanie powyżej 7 minut do 15 minut jest płatne zgodnie z cennikiem. Możliwość skorzystania z darmowego parkingu przysługuje trzykrotnie w ciągu jednej doby dla danego pojazdu (licząc od godz. 00:00 do 23:59). Za każdy kolejny wjazd do Kiss&Fly naliczana jest dodatkowa opłata.

Podsumowanie:

Pamiętaj, że parking Kiss&Fly na lotnisku Chopina jest przeznaczony wyłącznie do krótkiego postoju w celu wysadzenia lub odebrania pasażerów. Jeśli planujesz dłuższy postój samochodem, rozważ skorzystanie z oferty: darmowy parking lotnisko Chopina

Parking przy lotnisku Chopina Global Car Wash oferuje bezpieczne i wygodne miejsce do parkowania przy lotnisku Chopina, elastyczne opcje cenowe oraz następujące usługi i udogodnienia:

 • Bezpłatny transfer busem na lotnisko Chopina w obie strony.
 • Parking czynny 24/7, również w święta.
 • Monitorowany system ochrony gwarantujący bezpieczeństwo pojazdów.
 • Możliwość rezerwacji miejsc parkingowych z wyprzedzeniem.
 • Specjalna oferta – 7 dni parkingu gratis przy korzystaniu z myjni samochodowej.

Planujesz podróż z Lotniska Chopina i potrzebujesz długoterminowego lub krótkoterminowego parkingu w Warszawie? Najtańszy parking lotnisko Chopina Global Car Wash jest do Twojej dyspozycji. Zarezerwuj miejsce dla Twojego samochodu już dziś na i ciesz się spokojną podróżą bez obciążania swojego budżetu!

Zarezerwuj